Új hozzászólás Aktív témák

  • fexhun

    csendes tag

    Sziasztok! A napokban megvettem első házimozi szettem. Pioneer vsx-324 erősítő, egyszerű Pioneer hangfalakkal egy szettben. Döntésemet tesztek, leírások és a pénztárca alapján hoztam meg. Talán később a front hagfalakat cserélném. Még csak barátkozunk. A hangfalakat leírások alapján próbáltam elhelyezni. Adott egy Philips 3D tv és egy HTPC. Jelenleg a beállításokkal küzdök. ARC már megy a TV meg a receiver között. Kérdéseim a következőek. Hova kössem a HTPC-t? TV-re vagy a jelenleg használt, erősítő DVD jelzésű HDMI portjára? Ha az erősítőre kötöm, akkor mindegy melyik HDMI bemenetre kötöm? Olvastam, hogy a receiver Elvileg felismeri milyen hangsáv van az éppen nézett film alatt és automatikusan kezeli. Tudtommal a kijelzőn vannak kis ledek, hogy éppen Dolby ... vagy mely egyéb módban szól. Töltöttem le különböző teszt videókat, különböző hangsávokkal, de az erősítő semmit nem mutat. Jelenleg autó surround módban van. Ez így jó vagy valamit máshogy kellene csinálni? Valamint egy utolsó kérdés, a hangszóró távolságot a beállításokban mihez viszonyítva kell megadni? Kábelhossz vagy a nézőtől való távolság? Köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák