Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    Sziasztok!

    Kérdezni szeretnék, nemrég vettem egy új Denon x2400h-t, egy Onkyo Sr608-at váltott.
    Gondolom házimozi erősítőnél is kell némi idő, mire bejáratódik, vagy legalább is remélem, hogy változni fog a hangja, mert egyelőre szörnyű...

    Zenét már most sokkal élvezetesebb rajta hallgatni mint az Onkyo-n, de filmeknél egyelőre siralmas a hangja. Sokkal halkabbnak hat, az egészből hiányzik a dinamika.

    Ma megnéztem a Szárnyas fejvadász 2049-et (true-hd angol hang) ez az egyik kedvencem és rengetegszer láttam már a másik erősítővel. A lényeg, hogy amikor az Onkyo-val néztem remegett alattam a kanapé, teljesen más élmény volt, a Denon-nál olyan mintha hiányoznának a mélyek.

    Csak az erősítő változott, kábelek, hangfalak, lejátszó, beálliítások maradtak. Kiszedtem a dynamic eq-t, nincs dynamic volume, nincs eco mód engedélyezve (amitől egyébként most baromira melegszik az erősítő).

    A durva melegedés egyébként normális? Az onkyo soha nem volt ilyen meleg meg merném kockáztatni, hogy fele ilyen meleg sem volt soha.

    A lényeg a lényeg, hogy ez jobb lesz? Már azon gondolkozok, hogy visszaküldöm.

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/honda/civic/honda_civic_1.6_i-dtec_sport-21056388

Új hozzászólás Aktív témák