Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz #98221312 #37868 üzenetére

    T évedés, egyáltalán nem érdeklődtem. Elhangzott egy állítás, aminek kapcsán ki lettem osztva (képletesen szólva). Kb. a téma kapcsán a harmadik hozzászólásom volt, hogy nekem így jó, utána pedig ment tovább. Btw hiszek az ilyen szűrőkben (powerline kapcsán is elég sokat foglalkoztam velük), ezeknek van értelme, mármint azoknak, ahol tényleg van valamilyen szűrés, meg talán annak is, hogy külön húzunk vezetéket a kismegszakítótól, bár ennek értelmét is max toldás nélküli mbcu-val és védőcsővel tudom valahogy elképzelni, anélkül szart sem ér kb. De hogy beillesszek egy sima, mindenféle szűrő áramkör nélküli, szimplán drága tápkábelt valahova, mondjuk egy elosztó elé, ahova megannyi zavar visszajuthat a többi eszközről, és ahonnan még ugyanúgy tyúkbélen megy az erősítőbe a delej (sokszor ugye nem cserélhető megbontás nélkül), az véleményem szerint nonszensz. Mi szűri meg vajon a zajokat, zavarokat? :D Max a pénztárcám :D Na, tényleg ne feszegessük...

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák