Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok.

    Szeretnék segítséget kérni az alábbi témával kapcsolatban:

    Szeretnék a szobám mennyezetére kreálni egy ilyen, vagy ehhez hasonló szépséget.
    A tervem az, hogy 1,5x1,5m-es forgácslemezt vágok le, majd lefestem matt fehérre mindkét oldalát + körbe is az éleit, majd álmennyezettel körberakom a látható felületet. A mennyezetre pedig kb 7-8cm-es távtartókat csavaroznék fel, majd erre csavaroznám fel a forgácslemezt(persze a legvégén ragasztanám fel a mintás álmennyezetet). Idáig oké.

    Viszont... Kinéztem melóhelyen 3m-es RGB led szalagot, olyat, ami már eleve el van látva villás dugóval. A kérdésem az lenne, hogy lehet ezt felszerelni a mennyezetre? Lehet jó nagy baromság amit most kérdezek, de olyat lehet, hogy veszek két darab konnektort, amit a plafonon bekötök(a 2x3 méteres SMD led szalagnak), plusz megoldom úgy, hogy még egy csillárt is fel tudjak rá szerelni? Vagy csak egy hosszúkás transzformátor(fogalmam nincs mi a leve) kell hozzá és kész? Marhára nem értek hozzá, tehát jól jönne egy-két jó ötlet, hogy szokták ezt megoldani. Nekem a lényeg az lenne, brutál biztonságos legyen, nehogy az legyen, hogy a forgácslemezből készült mennyezet, rajta pedig a szintén rendkívül gyúlékony álmennyezet kigyullad, mert leég az egész ház!

    Várom a hozzáértők válaszát, hogy lehet a legegyszerűbben és a legbiztonságosabban megoldani. :U

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák