Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #39648 üzenetére

    Persze ez lenne a normális. Én úgy értettem, hogy "alap", hogy én át szoktam nézni mindig a beállításokat és alapból ha látok ilyet bekapcsolom. De csak, hogy lássuk mennyire nem "alap" ez a funkció például Maya-ban 3DS-ben és SolidWorks-ben sincs alapból bekapcsolva. Ezért szoktam rá, hogy az ilyen beállításokat mindig megnézem az ilyen erőforrásigényes programokban. Persze ennek nem így kellene lennie. Értelmesebb programok már régen is nyomtak egy hardver-check-et és ahhoz lőtték be magukat, de ez valahogy elfelejtődött a programozók részéről. :(

    (#39649) Razer6666: nagyon minőségi lett, gratula hozzá. Nekem is bele kellene már fognom a sajátomba, de egy darabig biztosan nem lesz belőle semmi. Mondjuk én fali tartót fogok generálni, nem "karosat". :K

    (#39651) TESCO-Zsömle: na igen, csak én azokon "nőttem fel", ezért nálam fordított volt a tanulási sorrend. Ezek után én már a Sketchup-on sem lepődtem meg. Persze igazad van. Más a célcsoport, és nekik megfelelően gondolkodhatna a Google is, mert szerintem a többség aki Sketchup-ot használ előtte nem dolgozott nagyobb nevű programokkal. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák