Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    Fúú mekkora pörgés volt itt :DD hirtelen nem is tudtam hogy hol kezdjem el :D .

    Először is grat. a nyerteseknek :C .

    kételkedem: hogy állsz a pctv-vel? :DDD

    Bakker ennyire szar napon is csak tegnap volt :((( :W :DDD de komoly, hogy ennyire összeesküdjön ellenem minden :O . Hétfőig állnak a munkálatok, mert eltörtem azt a fúrószárat amivel a csavarnak fúrtam a lyukakat a fába és a zártszelvénybe :O ráadásul 2-t is és ebből az egyik csak kölcsönbe van/volt nálam :O . Ráadásul 3 raiser csavart is sikeresen eltörtem illetve 2.t elhajlítottam :W . Mind1...azért valami jó hír is ennyi panasz után :( :DD annyit tudtam ma csinálni hogy az alaplap felüli oldallapot "pontosan" méretre vágtam h ne lógjon túl sehol és ez fel is lett "csavarozva", és ugyan ezt megcsináltam a ház alján lévő borítással. :U Azért raktam idézőjelbe a csavarozást, mivel kb. 4-5 mm még nincs becsavarva, mert nem tudom tovább tekerni a szelvénybe :( ....kézi erőmből többre nem telt már....illetve a 2-es fúrószár túl kicsi de a 3-as már túl nagy, szóval majd veszek 2,5-ös szárat és azzal is megpróbálom :)) , de mivel holnap zárva van a gazdabolt és más nincs itt kp-n ezért csak hétfőn tudom folytatni... Illetve még annyi csináltam h amit szereztem gépházat alkatrésznek annak a hátlapját leboncoltam :DD nem épp szak szerű eljárásokkal :DDD .
    Ja és még valami :D lefestettem a zártszelvényből készült vázat is, hogy a későbbiek során ne rozsdásodjon :U .

    "Röviden" és tömören ennyi :)) .

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák