Új hozzászólás Aktív témák

  • LW

    őstag

    válasz Laci4 #15137 üzenetére

    Tegnap nem volt netem, kimentem a garázsba gánykodni, nem volt áram se a forrasztónál. Kimentem a Garázs elejébe, ni, itt van egy sarokcsiszoló, ha beindul van itt áram. Há elindult, de a kapcsolóra nem volt ráírva, hogy amennyire könnyű be, olyan nehéz ki kapcsolni. :DDD Nem volt olyan egyszerű, főleg, hogy életemben nem fogtam előtte kezemben sarokcsiszolót működés közben. Félelmetes masina. :DDD

    A gánykodás természetesen nem maradt el. Egy elosztó gátolt csupán (visszakövettem a páka kábelét :DDD ).
    Nagynéném gépe "lelassult", de inkább fogalmazok úgy, hogy nagyon-nagyon elavult, így az annyira retyme integrált VGA helyett találtam egy őskori nvidiát(de még ez is megváltás).
    Hűtő természetesen ha lett volna is csapágyas berregős kerregős. Kerestem egy MX440re valót, ami persze nem a TNT2 200nmes GPUjára készült, így kisebb volt a lyuktáv.
    Íme a megoldás:
    (nem jó a vidanet feltöltése, sajnos nem tudok feltölteni, de holnap leüvöltöm a fejüket, nem elég, hogy duplán számláznak, még netet se adnak. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák