Új hozzászólás Aktív témák

• zsolli

addikt

válasz Speedhs #13629 üzenetére

Ez sok mindentől függ. Középen támadás taktika gyengíti a szélső védelmet, és a széleken támadás taktika gyengíti a középső védelmet.

Ha mind a 3 helyen (közép és 2 szél) átütöd a védelmét, akkor nem nagyon kell külön taktikát benyomni.

A játékosok (asszem kp-szélsők-csatárok) átadás képessége határozza meg a taktika szintjét. Minél magasabb a taktika szintje (pl. széleken támadás), annál több középső támadást fordít át szélsőre sikerrel. Ezt a meccsriportban említi is:

28' Nyilvánvaló volt, hogy Sörhas csapata a széleken támadás taktikára volt utasítva, ugyanis igyekeztek a középső támadásaikat is a széleken vezetni.
    28' 28. perc: Sörhas megszerezte a vezetést, amikor Levente Zrínyi pontos, jobb oldalról érkező lövése épp a bal felső sarokban landolt. 2 - 1.
    36' Az elszánt Sörhas csapata a széleken támadott, teljesen feladva a középső próbálkozások lehetőségét.
    36' A helyzet egyre aggasztóbbá vált a vendég csapat számára, amikor a mérkőzés 36. percében Csaba Mészáros (Sörhas) egy bal oldali támadás lezárásaként belőtte csapata következő gólját is, 3 - 1 az állás.

HT-s csapat: Sörhas