Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoka007

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni, nálamnál okosabb emberektől, az alábbi témában:
    Szakadozik az internetem, interneten játék közben , COD2 , COD4 stb. időnként kiszámíthatatlanul 5-10 másodpercre megszakad a netem, a pingem felugrik 999-re, viszont pár másodperc múlva visszaáll.
    Az internetem UPC 30/3-as Le/Fel. Másnak akikkel együtt játszunk ugyanazokon a szervereken nem szakad meg a net.
    System: WIN7 64 Bit, Intel Core 2 Duo E7500 2,93 GHz, Memory: 4 GB, Videokártya: Nvidia GeForce GTS 250, Virusirtó: AVG, Router: TL-WR543G.
    Tehát nem hiszem, hogy a konfiguráció okozná....
    Már 2X kihívtam a UPC-t, sajnos nem én voltam itthon, és nem csináltak szinte semmit.... 2. ra kicseréltek egy "szűrőt" , de a tesztet amit néztek azon 13-as ping van.... És azt mondták, hogy csak hálózaton belül garantált a jó működés... :( Mert hogy biztos azzal a szerverrel van gond amire fellépek, mondtam azt is, hogy az összesnél ezt csinálja....Mondván hogy jó a jelszint, meg a ping is 13 így elmentek... Nem sikerült reprodukálni a hibát, mert arra nem voltak kíváncsiak, hogy játék közben mutassam meg.... Kb 15-20 percenként van ez a szakadozás, és már nagyon idegesítő....
    Sőt ha jól emlékszem anno még mondták , hogy próbáljam meg a router nélkül, de úgy emlékszem , akkor is jelentkezett a szakadozás....
    Szeretném, ha tudna valaki ötleteket mondani mit lehetne megpróbálni....
    Előre is köszönöm szépen a válaszokat. (mgabor80@gmail.com)

Új hozzászólás Aktív témák