Új hozzászólás Aktív témák

  • hzsolee

    őstag

    válasz merqree #28504 üzenetére

    Nem tudok konkrét példát mutatni, ez szerintem hely/lehetőség/felhasználó függő. Mondom nálam sem szebb. Én általában arra törekszem minél kevesebb látszódjon a kábelekből, csövekből. Mint írtad is egy helyen jönnek ki a kábelek... ezzel nagyon nem lehet mit csinálni, kénytelen az ember behúzni egy csőbe, aztán ha látszik látszik... Itt egy példa, ez saját.

    Most cseréltem a napokban a kamerát...ez volt amin sokáig rugóztam, hogy szarul világítja be a teret. A nyilakkal jelölt részekre megy még vissza lambéria. Egyrészt, hogy takarja a csatit, másrészt, hogy a madarak ne rakjanak fészket 😁 A lambériáig meg csak nemes egyszerűséggel "odamegy" 🤣
    Tanácsként annyit tudnék mondani, hogy ugyebár a poe lehetőség adott. Ezt nyilván használod is... ezzel eleve spórol az ember kábelt. Aztán ha lehet, nem kell 2 kábel ha mondjuk közel van egymáshoz két kamera, mert ugye vannak passzív megoldások amivel csökkenteni lehet a madzagokat...

    De több kamera esetén is lehet egy csomópontot kialakítani, és akkor sem kell egy nagy köteggel kijönni az épületből..

    Szóval semmi bántás nem volt abban amit írtam....

    A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Új hozzászólás Aktív témák