Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Megszületett a döntés, és amint átérkezik a pénz a PP számlára és gép közeben leszek rendelés alá fog kerülni a 4 kamrás Annke rendszer. A terv az hogy maga az NVR fogja majd táplálni a kamarákat. Ez rendben is van, de tervezem közben azt is hogy bárhonnan elérjem majd a kamerák képeit. Maga a rendszer kültéri géptároló alatt lesz a háztól 60 méterre, így a netet csak wifin tudom átvinni neki. A terv az hogy a házra teszek egy TP-Link CPE210-et AP módba, majd a tárolóra egy másik CPE210-et AP kliens módba. Így ugye a kliensbe állított CPE210ből jövő kábelen, vagyis a POE adateperből egyből mehet az UTP kábel az NVR-be és onnantól elérem majd a kamrák képét? Ha tippelnem kéne akkor igen, és nekem ez nagyon is jó lenne, mert így 1 darab 1 méteres UTP kábelre lesz szükségem csak, az meg most is van kéznél, és csak 2 darab CPE210-et kellene rendelnem, ugyanis most is van egy wifi hálózat kiépítve onnan, de csak belső háló, net nélkül, és azok az eszközök net átvitelére nem alkalmasak, de az UTP kábeleik azok már a helyükön, azok jók a CPE210-hez is.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák