Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz HussarF #149506 üzenetére

    Na, ezt írhattam volna új hsz-be is... Akkor idemásolom (és kiegészítem):

    (#149507) Ribi
    Sztem félreérted. Ha azt mondaná, hogy ő már nem elégedett és bekoxol, mert izmosabb akar lenni, hát tegye. De ő önmagát is átveri, azt gondolja, hogy ez nem koxolás. Ráadásul olyan dolgokat csinál, ami alapján elég kétséges, hogy helyes ismeretei vannak.
    Engem erősen emlékeztet a 10 évvel ezelőtti önmagamra. Normális táplálkozásról sem volt fogalmam, de bennem is ott volt a hiedelem, hogy elkezdek diétázni, akkor leesik az izom. Pedig egyszer nem diétáztam még, azt sem tudtam, hogy hogy megy ez.
    A történet vége meg már ismerős a topiklakóknak.
    Most az nem igaz, hogy 50-100g ch-n tud csak fogyni, 200 körül meg már hízik.
    Erre látatlanban feltenném az összes pénzem, meg az Alfám is.
    Én anno 100 g-ról nem mertem elmozdulni, mert féltem, hogy nem fogok fogyni és feleslegesen dolgozok. (diétában)
    Idén volt először, hogy azt mnodtam, hogy ne 100 g ch meg 30g zsír legyen, hanem 150 ch és 50 g zsír. Mert nem baj, ha idén nem fogyok be annyira.
    Hát ezzel is ugyanolyan simán befogytam. (meg is lepődtem)
    A gond ott szokott lenni, hogy amikor az ember felmegy magasabb ch-ra, akkor nem ugyanazt az étrendet tartja csak magasabb ch-val, hanem akkor már úgyis off szezon van, belefér, hogy hétvégente jól bezabál, belefér a süti, ha hoznak a kollégák, belefér 1-1 csoki stb.
    És nem 200-250 g ch lesz, hanem a heti adagot leátlagolva még mondjuk 30%-al magasabb. Nem beszélve a jóval magasabb zsírbevitelről.
    Ha megtartja a teljes kontrollt, akkor nem kell semmiylen gyógyszer, nem fog hízni.
    Ha meg nem tartja a kontrollt, akkor csak magát veri át és használ úgy gyógyszert, hogy annak nem tudatos a felhasználása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák