Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Willie #42908 üzenetére

    Pótkerékre én 4évszakosat vettem (így télen-nyáron használható), keress olyat ami nem V mintás, azon jó eséllyel inside-outside van csak megkötve. Én Infinity Ecofour-t vettem ( [link] ), de ebben az árkategóriában kb mindegy milyet választasz, túl nagy difi nem lesz. ( pl: [link] )

    @tboldi: Átmérőben fél centi, valóban fogalmazhattam volna egyértelműbben is... cserébe könnyű szétbarmolni a gyűrűt (meg a felnit is) ha valami "többet erővel mint ésszel" kaliberű gumis teszi fel neki... A légkulcs rá fogja tépni a csavart, abban nem lesz hiba, aztán hogy a gyűrű hogyan áll...
    Ha valaki magának cserélgeti akkor okés a gyűrű vagy ha nem sajnálja a pénzt a profi szakemberekre... láttam már olyat h tessék-lássékból felakasztotta a helyére a kereket, rátett egy anyát aztán rátépte kulccsal majd sorban a többit, mondván a csavar majd pozícionálja... de olyat is h két fordulatra betekerte a tőcsavart a többit meg géppel beletépte... én meg az anyját téptem volna meg amikor egy facsavar miatt le kellett venni a gyári 30cm-es kerékkulccsal az út szélén, term. havasesőben. :U

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák