Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz 2ozzmexy #40783 üzenetére

    En nem kuldelek el, ez egy biztonsagi jatekos allaspont, de nem tevedhetetlen, lasd utobbi idoben a michelin sincs a topban a teszteken. Megis nagyobb bizalmam lenne egy primacy3-4-ben, mint egy akar tesztgyoztes maxxisban. Nekem eddig tobbnyire pozitiv tapasztalataim voltak a hankook-kal, de ez amit Bazsee71 irt es amit tegnap lattam a szalonban, elbizonytalanit a markat illetoen. En pl klebert nem nagyon vennek, mert azzal szivtam meg nagyon (krisalp hp es hp2), de nem fogom azt mondani senkinek, hogy ne vegyen meg egy top3-as tesztes gumit, ami a krisalp hp3-rol elmondhato volt, amikor kijott. Contival se jok a tapasztalataim, de nem irom le a markat ettol meg. Ecocontact alapjan nem mondanek velemenyt a tobbi gumijukrol, a szalszakadt sportcontact meg nem mervado (hasznalt autoval kapott gumi). Az audira megvettem a polaris 5-ot, de azert, mert tudtam, hogy terv szerint keveset fog menni (kabrio), viszont ha nem lesz mas auto, amihez nyulni lehet, akkor ne a tel kozepen kelljen majd vergodni azon, hogy csak nyari van hozza. De azert a cegesre inkabb a tesztgyoztes bridgestone lm005-ot kertem, be is valt. Aztan lehet az idei sutes mar szar lesz abbol is. Yokohama w905 is egyik evben tesztgyoztes, kovetkezoben sereghajto... szoval aktualis teszt alapjan kell venni top gumit es el kell engedni a markahuseget kb... a premium markaknal is besikeredik egy-ket szarabb minta es keverek, ugyhogy nem biztos, hogy jo taktika vakon megvenni mindig az egyik A brand gumijat megszokasbol. :R

Új hozzászólás Aktív témák