Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szTotyy

    őstag

    válasz #81556480 #88953 üzenetére

    Valóban nem látom mi fog történni. De nem nehéz kitalálni az irányvonalat. Ezt te is tudod. És most itt nem tényekről beszélgetünk, csak az irányról. És de, van nyoma a GTA-ban is, hogyne lenne! Az előbb írtam a trilógia kapcsán, és te is írtad ratyi Dave kapcsán. De máshol is jelen van, lásd a Forzát!
    Hidd el, én is pontosan ugyanúgy vágyom amennyire te is, hogy a következő gta annyira szórakoztasson, mint az eddigiek. :K De a gta nem sem fog szembemenni a világ haladásával. Ezt te sem gondolhatod. Ahhoz túl nagy biznisz.

    Az állatokat meg a kínzás kapcsán említetted, ezért írtam RDR-es vonalat. A kínzás elvén ott sem lehetne. Mert ha a játék szerves része és alapja az állatok széles formájú ölése, akkor nincs baj vele (mármint az állatvédők szerint :F )???
    Az a technikai része talán jogosabb és érdekesebb. Viszont itt meg az az érdekes, hogy a kocsikat össze tudják hangolni, az állatokat meg nem?
    Mindenesetre kár, hogy nincsenek állatok, csak színesebbé tennék az online világot! De talán majd egyszer bekerül! :)

    Akkor on-ba is: még mindig semmi 3d modellek nincsenek az új frissítésről. Deee legalább egy kutyus lesz benne! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák