Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Never79 #67555 üzenetére

    Kedves tőled és köszönöm, nem segítség kedvéért gondoltam, csak Te vagy annyira elvetemült, hogy nem hagynám ki az alkalmat, hogy megismerhesselek :D
    Vérkör meg sima maraton edzésnek, basszus, áááh... :R

    @Norby: Egy hetet kérek és meglátjuk. Egyelőre 6km-nél tartok a hónapban, az nem tűnik elégnek felkészülés gyanánt. Ha addigra rendbe jövök és nem lesz semmi fájdalom, jövő hétvégén futok egy komolyabb felmérőt. Azután hozok egy racionális(nak gondolt) döntést.

    Ha most nem megyek vagy elhasalok, akkor tavasszal mindenképp menjünk neki együtt! Ha pedig sikerül, akkor meg azért - elkísérlek ;)
    Csak azért kapaszkodom nagyon ebbe a tatai happeningbe, mert családi esemény kerekedett az egészből és nagyon beleéltem magam. De el fogom engendi, ha úgy érzem, nem vagyok rá kész. Azt rosszabbul viselném, ha elmennék és ott véreznék el, mintha el sem mennék. Meglátjuk.

  • itouchfan

    senior tag

    válasz Never79 #67555 üzenetére

    Köszönöm!

    Kérdezném a tapasztaltabb terepfutókat, hogy nektek milyen zsák vált be? Nekem van egy ilyen [link] Decathlonos táskám, amit eddig inkább bringázáshoz használtam (ha kellett pár dolgot vinni magammal), viszont ma kipróbáltam az ivó tasakkal együtt, gondolván arra, hogy ha esetleg a közeljövőben elindulok valami terep 20-25 km-es túrán, versenyen, akkor ne ott legyen az első próba. Az az igazság, hogy nem annyira tetszett, egyrészt baromira idegesít, hogy lötyög a víz a fülembe, másr [link] észt maga a táska kényelmes, de a két mellkaspántból az alsó, pont a pulzusmérő vonalában van és az ott nem jó, illetve a ivótasak kis ivócsövét sem sikerült jól eligazítanom és hosszúnak érzem, emiatt hozzáért a nyakamhoz szinte végig.

    Néztem már a deca-ban az ilyen öveket, mert az szimpatikusabb, de a legtöbb övbe nem férne el a telefonom (hála ezeknek a mai 5,5-6 colos kijelzőknek). Ha meg viszek telót az erre való övben, akkor arra már másikat nem tudok felvenni. Ezért az ilyen mellény tetszene még, 2 db 125 m flaskának való hellyel: [link] vagy még inkább ez: [link] . Ezekkel van esetleg valakinek tapasztalata? Vagy Ti hogy oldjátok meg a kötelező felszerelés (terep félmaraton és feljebb azért legtöbbször már látom előírásként, hogy min. 2x125 ml soft flask és telefon, stb) elhelyezését úgy, hogy a legkevésbé legyen zavaró?
    Köszi előre is!

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák