Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz HKorn #61670 üzenetére

    Apex Pro, igen. Most, hogy levitték az árát, már nem nagyon volt kérdés. Térképes navi, ráadásul érintős a kijelző, tehát fényévekkel jobban használható, mint egy fenix 6 vagy FR945 esetében, illetve felnőttesebb a kinézet, és persze bedőltem a zafírüveg, titán lünetta marketingnek is. Ezeket egy fenixnél még használtan sem kapom meg ennyiért.
    Nagyon szeretem egyébként a 745-öt, nem igazán tudok rosszat mondani róla, már azon paraméterek vagy mérések esetében, amik nekem fontosak. Pontos tracket ad, pontos a csuklós mérése is (az extrém igénybevételt nem számítva). Ezek szerencsére adottak az Apexnél is, az elmúlt szűk egy hét alapján. Van azért ami hiányozni fog, pl. a stressz szint mérés, meg a ClimbPro, ami nagy királyság. Viszont itt van teljesen fölösleges funkcióként a zenehallgatás vagy az érintésmentes fizetés. Ezeket kvázi becserélem az elején írt funkciókra. Az Apex brutál üzemidejét nem említem, mert gyakorlati haszna nincs, nem megyek kétnapos ultrákat, de azért nem rossz, hogy nem kell heti kétszer rádugnom tölteni.
    Remélem a garmin connect accountot használhatom továbbra is útvonaltervezéshez.

Új hozzászólás Aktív témák