Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    őstag

    válasz Mathiask #88195 üzenetére

    Van esetleg olyan ajánlott, belépő szintű, de már értékelhető javulást hozó, USB-s külső eszköz, ami egész egyszerűen "újra órajelezi" egy forrás (konkrétan RPi4) USB kimenetét úgy, hogy közben nem alakítja át spdif-re vagy coax-ra?

    Valahogy úgy, ahogy bkercso mester írta pár hozzászólással feljebb (low jitter clock oscillator), csak nem DIY, hanem out-of-the-box.
    Ahogy olvastam itt a tapasztalatokat, az első kör az LPS a raspberrynél, de szeretnék készülni arra az esetre, ha a lineáris táp még az én edzetlen hallásomnak sem lenne elég megoldás.
    És akkor egyben itt is szeretnék kérni ajánlást az LPS-re is egy RPi 4-hez (a másik topikban is megtettem, de hátha :) ).

    Az a gondom a digi hat-ekkel, hogy habár nincs túl sok dsd anyagom, de ami van azt szeretném ebben a formában hallgatni, viszont az LS DAC-om nem tud DOP-ot a coax-on.

    Aztán lehet, hogy túlaggódom ezt az egészet. Ezért is tervezem lépcsősen fejleszteni az RPi-t, minden lépés előtt tesztelve a saját határaimat is.

    M.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák