Új hozzászólás Aktív témák

  • szellem

    csendes tag

    válasz szellem #86709 üzenetére

    #86713 :AMF: Nem jeleztem a gyártónak, fogok még rendelni tőle, talán majd akkor szólok, mert amikor rakta össze felhívott közben hogy tudna bele komolyabb kondit, de akkor csak 10V-ig tudna szűrni, nekem akkor ez így nem volt jó, mert máshoz is használtam, pl p20, meg tervben volt/van egy class D erősítő is, oda kellene majd a nagy feszültség szűrése

    Ma már csak m300-hoz használom, itt viszont azonnal hallható az alaplapi usb tápjához képest a javulás ( Az MW táphoz képest is talán, de az már lehet csak képzelet )
    Lehet érdemes lenne belerakatnom a tuning kondit, és lemondani a nagy feszültségről, egyébként a tekercs lett duplázva, ezért eshet a feszültség, bár követelményként én jeleztem hogy rpi4-hez is szeretném használni ( ezért akartam nagyobb ampert ). a feszültség esést én sem gondoltam volna hogy bajt okoz, ezek szerint a gyártó sem.

    Régebben mértem mennyit veszít a feszültség, 5V bemenetnél 0.2V-nál többet, de azért egy egészet nem, 12V-nál már kevesebbet veszített ( nincs most nálam a mérőm).

Új hozzászólás Aktív témák