Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szereték kérni, mert eléggé elvesztem dac/amp/fejhallgató témában.

    Amivel rendelkezem jelenleg:
    - Teac AH300 sztereó erősítő
    - JBL Control 1 pro hangszórópár
    - Cooler Master MH751 fejes (~Takstar Pro 82 +mikrofonnal)
    - Creative Soundblaster Z hangkártya

    Eddig a lánc úgy nézett ki, hogy a Creative hangkártyába volt kötve közvetlen a fejhallgató és a mikrofonja (mindkettő nagyságrendekkel jobb lett alaplaphoz képest), valamint az erősítő, abba pedig a hangfalak. Viszont megadta magát a hangkártyám, és ezért érdeklődnék, hogy van-e ennél ajánlottabb megoldás? Jól értem, hogy ez egy kvázi dac/amp volt, sok bemenettel?

    Nincs sok zenehallgatás, inkább streamek, játékok és filmek, amin a hangsúly van, és játékokban sem az ultra precíz helyzet meghatározás, hanem inkább az izgalmas hang a fontosabb.

    Létezik olyan device ~50 eurós nagyságrendben (nagyjából ennyi haszáltan egy másik Soundblaster Z), amibe minden belemegy és jobban megérné? Szerettem, hogy szoftveresen egy klikkel tudtam váltani a hangszóró és fejhallgató között, mikor épp mihez volt épp kedvem.

    Esetleg ha elfelejteném a hangfalakat, akkor milyen dac/amp, aminek kulturált mikorofon bemenete is van (3.5mm)?

    Végül pedig láttam, hogy a Teac-on is van fejhallgató bemenet, ez milyen minőségű? Bár ott a mikrofonnnak nincs bement ha jól láttam, úgyhogy akkor az ugrik.

    Használt játszik külföld is (Franciaoszágban élek),

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák