Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz borix #74225 üzenetére

    Átugrom ezt a részt...nem reagálok rá....áááátugrom....nem, nem ugrom át...majd egyszer megtanulom elengedni a dolgokat :D

    Nem, nem arra jutottunk! Nem akarták elhinni, hogy az M6 rendesen kihajtja, pedig a fenti írásom is kb. azt igazolja. Ha nem így lenne, akkor minimum a Zoom UAC-2 "kihajtaná" és bőven kéne hallanom a különbséget. Nem hallottam semmit. Semmit. Szerintem teljesen ki van ez hajtva. Mondok mást: a Zoom-ra rádugtam egy HD579-et (50 Ω 106 dB) és a hangerőt kb. a 2x-esére kellett feltolnom a potin, hogy ugyanazt a hangerőt kapjam, mint a he4xx-nél. Ez azt jelenti, hogy tényleg *nehéz* meghajtani a he4xx-et, de akkor miért boldogul vele röhögve az M6? 25-30 között van a hangerő a max 120-hoz képest. Ugye-ugye....(lehet, hogy 50-es hangerő fölött már elfogyna az ereje, de nem hallgatom olyan hangosan)

    Szóval nem azt mondom, hogy könnyű meghajtani, hanem azt, hogy amikkel kipróbáltam, azok teljesen kihajtják, azért kaptam mindig kb. ugyanolyan eredményt. Innentől kezdve meg már csak olyan dolog lehet, hogy az egyik erősítőben ilyen DAC van, ami így színezi a hangot, a másikban másmilyen. Huh...mind1, ezt muszáj volt leírnom. De ha tudsz logikus(abb) magyarázatot rá, akkor kíváncsi vagyok :D

    Na de az utolsó kérdésedre IGEN a válasz, pontosan arra vagyok kíváncsi :)

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák