Új hozzászólás Aktív témák

  • Killerbeat

    tag

    válasz schawo #5560 üzenetére

    köszi választ:)
    logikályuk nehéz kérdés gondolom olyan lyuk amelybe elveszik a logika.(Viceet félretéve):D

    De ha jól értem akkor te házimozi erősítőt se vennél mert ha (csináld magad) minden egyes végfokot direkten erősítem akkor sokkal jobban járok mintha azt elvárnám egy gyári megoldástól ami ugye mindent csinál csak azt nem külön külön sávonként teszi.Ebben látok is rációt csak azt mondd meg hogy akkor mit vegyen az ember,vagyy felteszem kérdést nem éri e meg csinálni magadnak erősítőket dacot és azt betenni egy szép nagy keretbe.Ha nem kéne hozzányulnod a beállításokhoz.Csak maximum pár potmétert átkéne tekerni.

    Érts csinálsz egy statikus erősítő rendszert ahol maximum hangerő csuszkát tudnád tolni.
    De ha az cél hogy minéll több ketyere legyen nappaliban maximálisan megértelek!:)

    Én nem vagyok szakértő de egyszer meglehet hallgatni valahol különbséget?
    (nem vagyok egy vájt fülű de biztos a rosszminőséghez szoktam mivel nincs semmi ilyen komolyabb rendszerem)(Egyik csávó azt is hallja 2 dvd lejátszó között hogy egyikkel nem jönnek ki kard csattogások pontosan.)

    Vagy ha ember minőségi hangélményt akar akkor mélyen zsebébe kell nyúlnia?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák