Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    Összeállt a rendszerem, azaz csak majdnem :W képzeljétek indítom a foobar-t és ahogy az első track vége közeledik elkezd a zene szaggatni, erőtlenné válni, pár másodperc múlva pedig már csak szaggatva nyögdécselt itt nekem ez a mihaszna :W
    Először az AMP tápjára gyanakodtam de egy gyorst teszt/cserebere után kiderült, hogy a DAC tápja a probléma forrása.
    Biztosan emlékeztek, hogy a 'P' értékesítése megszűnt, így mint az korábban írtam az 'M' jelzésűt vettem amiben felcseréltem a polaritást.

    Létezne, hogy selejtes a tápegységet kaptam? Szaga nincs, rámérve rendesen tolja a 9 voltot.

    Az AMP remekül működik az ABASCO-val viszont feltűnt, hogy közel sem melegszik annyira az erősítő mint a gyári táppal, ez pozitív, de a DAC-al így nem tudom mi lesz mert a gyári táppal hibátlan, viszont ha most küldetek egy újat és azzal is ezt fogja csinálni akkor megőrülök.

    Ja, a DAC ABASCO kimeneti csatlakozója 5,5/2,1 ezért raknom kellett egy 5,5/2,5 átalakítót de gondolom ez nem befolyásol semmit.

    Ötleteljetek valamit... :R

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák