Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz EQMontoya #49697 üzenetére

    Én pl. nagyon más véleménnyel vagyok az említett illetőről mint te. Mert bármilyen kérdésem is volt hozzá, mindig szívesen megosztotta tapasztalatait és hasznos tanácsokkal próbált ellátni (igaz ez sokszor nem sikerült, mivel én is, mint az emberek többsége, szeretek kicsit a magam feje után menni :-) )
    Amúgy én totál nem értem azt a felfogást se, hogy mindig mindenki a saját tapasztalatait csak úgy oszthatja meg, ha azokat tudományosan is igazolni tudja. Főleg úgy, hogy nemcsak a hallásunk rejt még megfejtetlen tényeket.
    Szerintem itt a többség már van annyira nagyfiú meg nagylány, hogy a mások véleményét a mások véleményeként tudja kezelni és alaposan átgondolva tudjon döntést hozni arról hogy mit merjen bevállalni. Számomra pl. az állandó placebózás meg az állandó vétózás az unalmas. Néha már inkvizítorokat vizionálok :D

    #49710) krichd1
    Most látom csak (miután reagáltam a visszaolvasásom közben belebotlott hozzászólásba, majd folytattam az olvasást) hogy részben te is hasonlókról írtál. :)
    Az említett topikot nem ismerem, de így már nem is vagyok rá kíváncsi. Nagyon száraz és unalmas lehet

    (#49712) bkercso
    Nekem oldalakat írt :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák