Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz levy1983 #1361 üzenetére

    Csatlakozok az előttem szólókhoz. Tudásához képest (EF42)meg amit a váz ki is tud használni belőle, iszonyat drága és nagy. A motoros zoom so-so, de a teléhez kevés, az alapzoomhoz szinte fölösleges. Nagyon kiegyensúlyozatlan vele a gép (van egy ekkora vakum hozzá), af fényt nem használja a vakun(!)... lófütty...

    EF-20 főként indirekt vakuként hasznos - fényerőben nekem ritkán kevés a gyári (úgyhogy hogy elég erős-e az ef20 ne tőlem kérdezzétek, nekem bőven), szeretem jól kiexponálni a hátteret is. Jó tenyérnyi derítőlapot (MQ-B10) ráakasztva egészen kellemes, ttl-es, ez nekem 99% bőven elég. Meg rádiós/optikai kioldóm van a vakukhoz ha épp olyan feladat van (az EF-20 mellé egy WS-560-asom van, modell/videófény miatt lett főként ez a második vakum a sok kiciócó közül, bár minősége ennek gagyi.).

    Ha sűrűbben kell deríteni, akkor EF-20ast vennék (derítőlappal), ha ritkán, akkor a beépített ilyesmivel használható (nélküle kicsit hiányzik a szemből eső fény).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák