Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    válasz #16514048 #67838 üzenetére

    Hogy őszinte legyek fogalmam sincs milyen garancia van rajta, és le se sz@rom amíg a telefon működik. Ez nem sufni GSM-es telefon, a papír garancialevélnek tűnt, amikor egy pillantást rávetettem, azóta a telefon dobozában van. Full HD-re levéve a felbontást pedig azt tapasztalom, - most próbálgattam egy fél órát a kamerát - hogy így kb. fele annyira melegszik csak a telefon. Ennyit a te teóriádról... :U Ahelyett, hogy a szervizbe rohangálnék a túlhajtott használat miatt, inkább megpróbálom kímélni. Lehet, hogy nincs igazam, de amelyik telefon nagyon hamar melegszik -függetlenül attól, hogy milyen SoC van benne - annak inkább előbb, mint utóbb baja lesz. Nem szabad sokszor vagy sokáig túlhevíteni a processzort, mert az egy idő után megbosszulja magát. Nem kérek a "jó" tanácsaidból sem, én telefont veszek (kizárólag a specifikációkat figyelve), nem pedig életérzést. Tetszik vagy nem tetszik, de szerintem ez a telefon most legalább annyira jó ajánlat, mint annak idején volt a Defy.

    A felbontást a továbbiakban még csökkenteni akarom, biztos, ami biztos, figyelve arra, hogy megtartsam a 16:9-es képarányt. :)

    T0rnad0: Az első szitakötő makró igazán jól sikerült. :)

Új hozzászólás Aktív témák