Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz G-Guts #67840 üzenetére

    "Ahelyett, hogy a szervizbe rohangálnék a túlhajtott használat miatt, inkább megpróbálom kímélni."

    Az túlhajtott használat, hogy a netet böngészem, meg néha fényképezgetek vele? Mert nekem, meg sokaknak ennyitől halt meg az alaplap. És nem is melegedett túlságosan, nem jobban mint bármilyen másik telefon amit használtam.

    Egyszerűen szar benne az alaplap, kímélheted te bármennyire, úgyis meg fogja adni magát előbb-utóbb. Most még biztos nem érdekel, akkor fogod majd csak megbánni amikor elromlik.

    Nekem mindegy, azt csinálsz amit akarsz, csak ne magyarázd meg másoknak, hogy mekkora vétel ez a telefon.

    Nálad a "biztos ami biztos" azt jelenti, hogy leveszed a kijelző felbontását amennyire csak tudod, meg "kíméled" a telefont nehogy elromoljon (pedig valószínűleg el fog úgy is, ezek az LG-k ilyenek sajnos), a többség meg inkább követi a "birka consumer" vonalat és olyan telefont vesz amit hivatalosan javít itthon is a márka szervize és nyugodtan használhatják úgy ahogy akarják, nem kell fosni hogy elromlik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák