Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz irgum #21619 üzenetére

    Nagyon jó! :K Kár hogy kicsi az éles rész, de viszont tetszenek a színek. Úgy tűnik mintha kevesebb zajjal jár a lencséd használata, mint nálam az enyém, vagyis az objektívem, mert amit rendeltem még nem jött meg. Van külön egy kis halszemoptikám is, de nem használom az objektívvel mert koszos belülről, megasztán minél több lencse annál rosszabb a fényáteresztés. :) Várom a rendelésem.

    (#21627) legiaap: Nálam speciel olyan döntetlen a verseny. Nem azért mert be szeretnék vágódni nálad. A L920 szebb és zajmentesebb, míg a iPhone 5 élesebb, de zajosabb és a színek sem olyan szépek. Nemtom hogy ezt miért csak én látom, pedig rossz előítéletekkel vagyok a lumiák iránt. :U

    (#21628) Quasi_modo: Szerintem nem nyert az.

    (#21632) Blyan: Pedig a WP miatt nem lehet jobb algoritmust írni. (Ezt még én ültettem el a fülekben régebben és nézem hogyan érik. :D) Tudod symbiannal........ :DDD

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák