Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Pompi #26935 üzenetére

    nem muszáj megtenniük, de ha meglépné mondjuk valamelyik, szerintem a népszerűsége növekedne és előnyre tenne szert a másikkal szemben :K a 16:9-es fullhd adás normális megjelenítésére alkalmas tv-k szerintem már a megfizethető árkategóriában vannak és egyre többen veszik ezeket... csak szívesebben néznének az emberek normális minőségű filmet este, ha van választási lehetőség... plusz ott van a forma1 egyelőre az rtl-nél, a bl-meccsek egy része pedig a tv2-nél... ha fullhd-ben jönnének ezek, szerintem ezekben az időszakokban brutálisan ugrana a nézettség az eddigihez képest és ez a cégeknek is imponálna, akik ezeknél a csatornáknál vaskos összegeket költenek reklámra :K a jót könnyű megszokni: magunkon is érezzük, hogy szívesebben nézünk olyan adókat, amik normális minőségben sugároznak, mint a többit... (persze azért ott is megnézünk pár műsort, de csak azért, mert nincs más alternatíva)

    verseny van elvileg a kereskedelmi adók között és a digitális sugárzás, 16:9, fullhd mind stratégiai lépés lehetne :K

    #26936+26937: részben igazat adok: sógorom jártas azért az informatikában és pár hete jártak nálunk nővéremékkel... épp liverpool meccs ment a digisport-on és ez ment a háttérben... mondta is nővéremnek, hogy: "nézze meg jól, ezért nem mond le ő arról az elképzeléséről, hogy fullhd tv-t vegyenek meg szolgáltatót váltsanak" :) és ez azért nem egy 50-es plazma, viszont ennek ellenére ezért a pénzért szerintem brutálisan szép a képe...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák