Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Motion_Blur #1353 üzenetére

    ''A McLaren nem v2.0 és nem is Ferrari B autó. Itt nem az autóról van szó. Nem csak fizikailag lehet kihasználni 780 oldalnyi doksit.'' Az az én véleményem is. Te is leírtad most hogy nem ferrari b autó. Nem is rád gondoltam...olvass vissza. Tényként írja le mindenki hogy márpedig az, oké erre meg jött a reagálás, hogy mik alapján. Ez meg elmaradt. Ezek után ez pedig sárdobálás. Semmi más. Aki meg megkérdőjelezi ezt (mint én) arra olyan reagálások születnek mint a tied. Hogy más módon szereztek előnyt. Direkt ezt is elírtam abban amit reagáltál hogy nem erről van szó. Aki kicsit is szereti a mclarent azt hiszem úgy gondolja hogy ez az autó márpedig az ő munkájuk, bármennyire is piszkosak. Nem pedig egy másolat. Ennyi nem több. Attól igen kaptak előnyt a pályán is a másik hátráltatásával, de az autóban nem bizonyított hogy hasznátak/használni tudtak valamit egyenlőre. Ennyiről van szó.

    ''de ezzel prümcsük szintjére süllyedsz'' ahogy gondolod, én nem személyeskedek, annyit tennék hozzá már többször bizonyítottad nálam hogy nem ovlasod végig/el a hozzászólásomat amire reagálni szoktál(most is ezt érzem), mindenki más stílusban fórumozik amihez megvan a joga.

Aktív témák