Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    Az én súlyom is stagnál egy ideje, de mocskosul sokat izmosodtam. :D
    Tegyük hozzá, most elég durván nyomom, diéta mellett tolok napi 3 proteinshake-et (Anabolic Whey reggel, ebédhez és edzés után), 2 tasak aktív zsírégetőt (Thermo-FX, meghajt mint állat, ezt reggel és edzés előtt fél órával), 4 kapszula MyoMeth-et (anti-katabolikus, magyarán ha a szervezetnek szüksége van energiára nem az izmot fogja bontani, hanem csak a zsírt - edzés után közvetlenül 2 kapszula, és lefekvés előtt még 2), 3 kapszula Joint-X-et (ez egy egy hónapos kúra, 30 napig napi 3 kapszit tolok hogy helyrejöjjenek az izületeim mert eléggé recsegnek-ropognak szegények, 3 étkezés mellé veszem be) illetve az ebéd mellé bekapok még egy Daily One nevű ultrabrutál vitamin kombót (sportolóknak lett kifejlesztve, egy tabiban benne van minden szükséges vitamin, vas, magnézium, kálium, stb). Aztán szeptembertől majd kiegészítem a dolgot a Trans-FX nevű készítménnyel, ami adagonként 5g kreatint és 4g glutamint tartalmaz (kreatin ugye izom és erőnövekedéshez kell, glutamin meg az immunrendszert erősíti, illetve helyrerakja az edzésen az izomban keletkezett sérüléseket, magyarán nuku izomláz és gyorsabb regenerálódás). E mellett természetesen napi 5 étkezés megvan, arányok megfelelően betartva, heti 5 nap 2 óra edzéssel megspékelve (fél óra kardio, 1,5 óra súlyzós edzés), hétvégén pihi, csak kardió és kisebb erőgyakorlatok vannak (evezőpad, szobabringa, fekvőtámasz, felülés, nyújtás, csak hogy ne tespedjek egész nap). Hát mit mondjak, igencsak látványos már az eredmény. =) Mondjuk nem zavar hogy nem változik a súlyom (kicsit még feljebb is ment, 105 kiló vagyok most), megtanultam már hogy diétánál elsősorban nem a súly a mérvadó, hanem a látvány. Ha megtartom ezt a tömeget úgy, hogy eltűnnek a zsírpárnák asszem úgy jártam a lehető legjobban. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák