Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz fLeSs #175 üzenetére

    ''Amúgyis, a koplalással leadott kilók nagyon gyorsan vissza tudnak jönni, én pedig ebből nem kérek.''

    Így van. Ezért azt a stratégiát érdemes követni, hogy hetente 1 kiló minusz MAXIMUM. De inkább fél. Egyébként lehet fogyni sokkal többet is, de zsírból nemigen, max. lejön még mellé sok izom is. És ugye minél kevesebb az izom, az ember utána annál könnyeben dagad vissza, mivel az izom rengeteg energiát éget el már alapjáraton is, na de ha nem lesz annyi akkor nyilván az ember nem is ehet ugyanannyit mint régen. Én ezért edzem magam mint állat, így 113 kilóról két hónap alatt lementem 103 körülre, pár hete ennyin stagnálok VISZONT a súlyom változatlansága ellenére egyre keményebb vagyok és egyre kevesebb rajtam a zsír. Tehát végülis ez a legjobb megoldás (legalábbis számomra), hogy a súlyom marad, viszont minden zsírt átdolgozok izommá.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák