Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz spiky03 #93531 üzenetére

    Szerintem meg egyenesen zseniális scifi volt. Végre valami, ami megérte a mozijegyet.
    Sokkal kevésbé a látványra koncentrált mint az Interstellar, cserébe volt mondanivalója, volt benne misztikum, eredeti ötlet, és tényleg ki tudott éheztetni, hogy kiderüljön mivel mivan, és aztán tényleg hozza és hozza a megértést, jelenetről jelenetre, úgy hogy a film végére összeálljon a kép.
    Szerintem baromi rég nem merészkedtek ilyen filmmel a mozivászonra, ami tényleg ennyire hagyományos értelemben vett scifi. Talán a 90-es évek Outer Limits szériája szólt ennyire erről, hogy igazi misztikus scifi, amit meg kell érteni, fel kell dolgozni, és van tudománya, mondanivalója.
    Persze, hogy nem tökéletes, én pl lazán még egy órát hozzácsaptam volna, hogy mindent mégjobban kifejtsenek. Vagy pl egy jobb űrhajót, aminek az elemzésével is kicsit többet el lehet időzni, vagy kicsit más országok hozzáállásából is közelebbről. Vagy Forrest Whitakert elküldeni haza, mert itt sem tudom mit keresett. De akkor is a legjobb scifi az elmúlt kb 2 évtizedben. Igen, persze, az Interstellar is jó volt. De ennyire _nekem_ mégse, mint az Érkezés...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák