Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Tibiajax #85072 üzenetére

    Nem vágom betéve a DC-t. Épp ezért elfogadhatatlan, hogy Az acélemberen kívül más is kell, hogy minden jelenet a helyén legyen. Álmában kimegy Batman a lerombolt városba, és lát egy nagy omegát a homokban, aztán jönnek repülő izék, ez így jól érthető bárkinek. A Luthortól ellopott videókról sem derült ki semmi. Én nem ültem tűkön várakozás közben, az előzetesek nem éreztették azt, hogy az évtized filmje lesz. Ezt a virágboltos kirohanásod nem értem, szerintem minimum a fele HD cuccot te is onnan szeded, így azért ez elég álszent dolog. Azért a Marvelnél nagyobb gondot fordítanak a történet kohéziójára, önmagukban is érthetőek, leszámítva 1-2 apróbb utalást. Szándékosan nem nézem se a Marvel, se a DC animációs filmjeit, mert legyenek bármennyire is felnőttes sztorik, egyszerűen irritál a mai animációk stílusa. Tök egyforma, baltával faragott karakterek, kissé a japán animációkra emlékeztetnek. Semmi bajom a képregénymozikkal, a 90-es évek eleje óta vártam, hogy legyen rendes film, egész egyszerűen csak a BvS túl sokat akart, Superman sok volt, Batman kevés, Csodanő is csak úgy beesik a végén. Luthor pedig egy lájtosabb Joker lett a régi filmek parókás idiótája helyett. Érezhető volt, hogy Snyder annyira, de annyira nagyon ávszom és epik akar lenni a filmmel, jó esély van rá, hogy a következő rész executive producere Nolan helyett Michael Bay lesz, Snyder pedig megkapja az Armageddon 3-at (magyarul már van 2. rész :) ) és a Transformers 5-öt. Ha 7/10-et adok rá, attól jobban érezted volna magad? Annál többet semmiképp sem ér. Nem bűnrossz film, vannak jó pillanatai, de összességében nem ér többet. Egy Batman Forever sokkal szórakoztatóbb. Batman nem is kellett volna bele, úgy se sokat tud tenni Luthor vagy Doomsday ellen, lehetett volna ez egy Az acélember 2, és egy önálló Batfleck mozi után megágyazni kettejük ellentétének. Túl sokat akart Snyder beletömni, így egyik részlet sem lett annyira jó.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák