Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz haypro #79366 üzenetére

    ráadásul a Spectre sokkal inkább egy tipikus James Bond film, tehát aki összességében szereti a James Bond filmeket, az jó eséllyel nem csalódott benne, aki meg nem és mégis megnézi...
    a sorozat legsikeresebbje viszont a Skyfall, ami csavarosabb történet és kicsit talán Jason Bourne-szerű is, úgy tűnik, hogy talán ez a vonal többeknek tetszik

    ha jól emlékszem karácsony környékén volt a tvben a Dr. No, a sorozat legelső filmje, mondanám, hogy kíváncsi lennék (de igazából nem :D) erre mit írnának egyesek

    (#79368) Tibiajax
    szerintem ez nem támadó hangvételű megjegyzés volt tőle, csak eléggé érdekes, mert pl ha Skyfall-t várt a kolléga (de azt a történetet valahogy tovább kellett vinni), akkor valószínűleg nem igazán a Bond-filmek a neki valók, de erre 25 film alatt azért rá lehet jönni

    (#79370) Saint_
    :)
    a sok fanyalgóval ellentétben nekem még a George Lazenby-féle On Her Majesty's Secret Service is tetszett
    itt arra akartam célozni, hogy a Dr. No-hoz képest a Spectre egy jóval modernebb és eseménydúsabb film

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák