Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    A hűtlen (Unfaithful) (szinkronos)

    Régóta nyugodt házasságban élő nő, szerető férj, gyerek, kisvárosi lakás. Minden stimmel, látszólag. Aztán az asszony találkozik egy jóval fiatalabb férfival....

    Tegnap este ment a TV-ben, de csak félig meddig láttam, ezért ma megnéztem. Diane Lane-t Oscar díjra jelölték az alakításáért, és mondhatom, teljességgel megérdemelten :K Fantasztikus alakítást nyújtott, és tényleg nagyon szexi nő is (volt). Richard Gere-t nem kell bemutatni senkinek, ő is nagyon jó volt a megcsalt férj szerepében. Olivier Martineznek pedig nem volt nehéz dolga ilyen nő mellett, mint Diane :)

    A zene, a fényképezés és a történetvezetés is szinte teljesen rendben van. Negatívum a gyereküket játszó srác, nagyon irritáló kölyök, de szerencsére nem sokat ront a dolgokon. A történet talán engedett volna egy kicsit hosszabb filmet is (bár így is majdnem 2 óra volt), esetleg itt-ott lehetett volna még alakítani rajta kicsit, de egyébként nagyon rendben volt az egész. Nekem nagyon tetszett.

    8/10

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák