Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Pár film a közelmúltból:

    A hét pszichopata és a si-cu:
    Általában egyet szoktam érteni a kritikákkal, ezt is csak azért néztem meg, mert sok jót olvastam róla a neten. De ez valami borzalmas, 2 óra tömény unalom...1 élvezhető poén nem volt benne, halál unalmas sztori, szó szerint végigszenvedtem a filmet...Nem értem kinek mi tetszett benne...
    10/0

    Köpök a sírodra
    Ez a film tetszett, igaz meglehetősen kemény film az eleje és a vége miatt is. Ettől függetlenül lekötött, egyedül ott hibáztak a készítő, hogy nem adtak magyarázatot arra, hogy mi motiválta a férfiakat a tettük elkövetésére.
    10/7

    Mártírok
    Érdekes történet, ami szintén igen keményen van ábrázolva. Eleinte nem tudtam mi fog kisülni a filmből, aztán a vége számomra komoly meglepetéssel zárult.
    10/6

    The Collector
    Nem tudtam semmit a filmről, csak a plakátját láttam. Az első 20 perc után megnéztem, hogy biztos jó filmet nézek e, mert annyira nem lehetett tudni mi fog kisülni. Aztán persze beindult a történet. A macska-egér játék nekem bejött, bár szokás szerint jöttek az efféle horrorokra jellemző klisék, de lényegében tetszett. Be van tervezve mára a második része...
    10/6

    Utolsó műszak
    Mestermunka. Talán jobban élveztem volna, ha nem erőltetik a kézikamerás dolgokat, de így is nagyon jó volt. Kevés befejezés üt ekkorát.
    10/9,5

    Kertvárosi kommandó
    Mostanság minden vígjátékot lehúznak a kritikusok. Valahol megértem a dolgot, hiszen valahogy tényleg nem az igazi mostanság a műfaj. Ezt a filmet is sokan a nagyon gagyi jelzővel illeték. Ennek ellenére nekem tetszett, akkor szeretek egy vígjátékot ha tudok rajta nevetni...itt volt jó pár poén amin azért szakadtam...
    10/6,5

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák