Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz A guru #4540 üzenetére

    Nem ugyanaz a szint amit képviselünk, ez nem kérdés, de egy valamit ismerjünk el: ha nem az történik a pályán amit nyomok, akkor felesleges skillről és tudásról beszélni (nem pro szinten). Te is és a többi pro is ugyanannyi meccset nyerne ha fluid és reszponzív lenne a játék, de aki nem azért játszik, mert pro, hanem azért mert szereti azt lehet hogy még jobban is zavarja. Elhiszem hogy ezt is le lehet küzdeni és éjszaka is lehet játszani, de ne állítsuk már be úgy mintha ez normális lenne. Amennyire tudom a prok és nagy videósok is már éjszaka tolják pont emiatt, vagy nem igaz? És igen, jogosan szidjuk azt a céget, akinek sok-sok pénzt adtunk az elmúlt években. Szolgáltatást nyújtanak ami nem áll összhangban a kifizetett összeggel, azt hiszem engem egyből büntetnek ha valami szerződéses rendelkezésbe ütközőt teszek, de úgy tűnik rájuk ezek nem vonatkoznak.
    Ezt mind úgy, hogy nekem abszolút nem áll szándékomban Veled fröcsögős vitát folytatni (nincs is semmi értelme), konstruktívan beszélni valamiről, megismerni más véleményét, szempontját viszont elengedhetetlen az életben a fejlődéshez.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák