Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz fmx #9652 üzenetére

    Na ez egy korrekt írás. Bunny egyébként - merthogy szerintem ő az a Jerk álnév mögött - nem buta ember, sőt. Kifejezetten okosnak és jó üzletembernek tartom és ez az írása tetszik, mégpedig az utolsó bekezdésért leginkább. Leírja, hogy ha nem akarsz extra izomtömeget, nem célod az sem, hogy szálkás legyél, mint egy keszeg, csak simán egy picit sportosabb életmódot folytatnál, akkor nem kell annyira odafigyelned ezekre, csak tartsd számon, hogy mennyit eszel és mozogj továbbra is. :R

    (#9653) itouchfan
    Ezeket ismertem, de a csípőhajlítókat nem érzem annyira tőlük, mint a hollow body tartástól, illetve az abból kiinduló biciklizésből, egyéb törzs gyakorlatokból. Egyébként egyszerű fizika, a csípőhajlítók felelnek a láb felemeléséért és ha hanyatt fekve megemeled a lábad, akkor ahogy közeledsz a függőleges sík felé, úgy lesz egyre kisebb a terhelés, egyre kevesebb dolga lesz a munkát végző fő izomcsoportoknak. Hanyatt fekvésben a csípőhajlítók akkor vannak a mechanikailag legelőnytelenebb helyzetben, ha elemeled a talajtól, de ennek a mértéke a lehető legkisebb.

    Függeszkedésben éppen fordítva van, ott a derékszöghöz közeledve nő a terhelés, azt elhagyva meg csökken. A magas ülőtartás nem azért nehezebb a sima vízszintesig húzottnál, mert a csípőben nagyobb erő szükséges hozzá, hanem mert ott már az extra hajlékonyságnak is szerepe van, illetve mindenképpen hátra fog billenni a felsőtest is, amit karból és vállból kell megtartani.

    Az étrend meg persze, világos, csak szívózok. :DDD

    (#9654) -Solt-
    Szerintem hasznos, ha ezek a dolgok előjönnek. Csak a megfelelő stílusban kell megvitatni, ami jelen esetben megvalósult. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák