Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #642 üzenetére

    Most kezdtem el javítgatni az új DLC-t. (ehh, jah, sajnos a modereknek kell kiegészítenie a játékot) Szóval, van egy autópályás rész ami hát eléggé amatőr módon van kidolgozva. Most elkezdtem szépíteni azt a szakaszt sőt megcsinálom úgy hogy a többi autópályára is átlehessen menni. Alapban csak annyit látsz hogy van két másik autópálya ami elhalad azon sztráda fölött amin neked kell menni. Igen ám de hogy azon nincs semmi egy-két roncs kivételével.

    Tudni illik a játék iparban ( főleg a lineáris lövöldékben) ami nem a pályához tartozó rész ergo nem juthat oda a játékos az nem létezik. Gyenge vagy béna kidolgozás hiányos, ritkított terep elemek stb. A obsidiannal ez úgy működik hogy mindenhol sincs semmi :D Szép magyarosan. Basszus, ez nem egy mai motor ami a játék alatt fut és még a objektumok számával sem próbálják csökkenteni a motor elavultását. Egyszó mint száz, azon a pályán alig van valami a strádán, a másik kettőről nem is beszélve így olyan semmilyen érzést add. De most már befejeztem a munkálatok nagy részét azon a pályán és hát így már korrektűl nézz ki. Sok tereptárgy, a távolabbi dolgok is rendesen kidolgozva még ott is ahova a játékos el sem juthat. Sztem így kéne kinéznie egy játéknak 2011-ben.

    Ráadásul ez egy dlc és még nem is sandbox alapú. Ergo az Obsi pálya dizájnerei megint csak aludtak. Kívánom hogy rúgják ki őket mert szart sem ér a munkájuk.

    A divide, maga a szakadék az is úgy nézz ki mint ... ahh , hagyuk.

Új hozzászólás Aktív témák