Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    válasz npera #15814 üzenetére

    Ő most akkor tényleg a norvég Guga?

    Tegnap volt Regécen, igen fasza volt reggel a takarítatlan utakon megindulni 6 körül, -4 fok. Aztán az M3 is szar volt, mert bár a külső sáv le volt járva, meg a belsőben is volt nyom, de pl. sávváltáskor mindig npera orosz videói jártak a fejemben. Aztán Gyöngyös környékén volt kis hóvihar, majd kicsit jobb lett Miskolcig.
    Onnan a 30-ason kamionosszendvicsben utaztam, majd lekanyarodva a főútról kb. meg is szűnt a burkolat láthatósága.

    A faluba felfelé még van egy fasza szerpentines rész, ott a meglévő kb. két nyomban igen élvezetesen lehetett keresztbe felfelé kanyarodni 20-szal. :DDD
    Odaérve konstatáltam a -7 fokot, meg a 3 órás menetidőt, majd egy kis pálinkás melegítés után elkezdtem talicskával faragott köveket szállítani a kolléganőknek. Az első 2-3 forduló a kb. 15 cm-es hó miatt kissé nagyobb kihívás volt, de aztán jól kitaposva már vidáman gurult a furik.
    Úgyhogy én most az alkaromat érzem kicsit, meg a derekamat, de nem vészes.
    4 körül volt még hókotró is, úgyhogy visszafelé izgalom nélkül tellett az út, még az adaptív tempomatot is használtam.

Új hozzászólás Aktív témák