Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz benfolds #27515 üzenetére

    Na.. ez a hsz pont jól jött, hogy megírjam az én észrevételeimet, kérdéseimet a lámpáról.

    Szóval, még júniusban amikor linkelve lett, vettem én is egy Nitenumen N01-et GB-ről.
    Meg is jött relatíve hamar.. sajnos csak lapos akkuim voltak, ki tudtam próbálni, de a komolyabb teszt a berendelt NCR18650B akku érkezéséig várt.
    Akku érkezése után fixáltam pár problémát magamban...

    1: a leírás szerint, amikor végez a töltéssel, átvált zöldre (kékre) a led a villogó pirosról.
    Első töltésnél USB doktoron keresztül töltöttem, és meglepődve vettem észre, hogy amikor átvált kékre, még javában vesz fel áramot(0.6A), ergo tölt! :Y
    Hmm.. multiméter elő, akku ki.. fesz mérés.. 3.99V (terhelés nélkül).. hmm..
    Akku vissza.. nem mértem, de valahol fél, és egy óra elteltével mutatott 0A-t az USB doktor..
    Eközben szépen folyamatosan csökkent a töltő áram..

    Más is találkozott ezzel, ilyen hibával? Vagy ez feature? :DDD :(((

    2: Akkoriban volt egy kis tesztecske, amiben a turbó mód áram felvétele 3A, vagy mintha még több is lenne..
    Nálam a maxi a fenti Pana cellával 2,5-2,6A

    3: Ez ugyan nem hiba, és tudni lehetett, de gyakorlatban nézve bosszantó, a PWM. Minap akartam videót, fényképet készíteni egy dug alj, alias konnektor belsejében álló vízről.. (kicsit megáztattak..)
    Ezzel világítottam.. S4-el videóztam.. hogy milyen "szép" csíkos lett, volt a kép-videó?! :O Szörnyű...
    Elővettem a Xiaomi PB-t+Xiaomi enhanced Led lápikát, sehol semmi PWM...

    4: nekem régóta Convoy c8-am van, még az első szériás, meg kis sipik, mindegyiknek a hátsó felén van a gomb..
    Nekem valahogy az a megoldás jobban bejön, egyből meg lehet találni.. ezt az oldalsó gombot, meg keresgélni kell..

    5: gomban a led.. lehetne informatívabb is.. no de mindegy..

    6: ez szintén nagyobb hiba, más oldalon is találtam rá panaszt, a "festése"..
    A convoy már esett betonra, meg van vagy 3 éve, alig alig kopik.. ez meg.. vigyázok rá mint a hímes tojásra, tokban van, vagy munkás gatyó kis zsebében, és már látszik 1-2 sarkon a kopás..

    asszem hirtelen ennyi.

    Az update verzió meg.. azon kívül, hogy más a led benne, vajon mi a nagy durranás benne?
    Ahogy nézem, elvileg van már kód memória, meg 7 üzemmód, a normál változat meg 5 (Turbo; High; Mid; Low; Moonlight) .. he? Nekem hosszú nyomásra ott a maradék kettő, ergó 7 mód.. :U

    Kérdés, ez is PWM-es vajon?
    Nekem a normál is 7 modos..

Új hozzászólás Aktív témák