Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiédetis

    senior tag

    válasz bigdigit #9967 üzenetére

    kiscsákó! eddig önrész kifogásod nem volt! Akkor csak most, csak neked, csak a te kedvedért: 10% 125eFt Lehet csökkenteni ha emeled a százalékot, sokkal nem, ha az összeget. (tizenévig biztosítóztam, ráismerek azokra, akik gyártják a kifogásokat, anno azt tanították, hogy az ilyeneknél max, 2 kifogást kezeljünk, a haradiknál álljunk fel, köszönjünk el és hagyjuk magukra, ennél többet nem érdemes velük foglalkozni)
    Ingyen töltés? kiscsákó , volt egy vállalkozó Kecelen, Pintér Józsefnek nevezték. Nagy gyára volt már minden rendszerben is. Baromi ronda sárga kerítéssel. Megkérdezte tőle valaki (nevet nem mondok most, de ismerem)
    - Te Jóska, miért ilyen ronda sárga lett a kerítés, ez maradt ki?
    - Amikor a sok irigyem elmegy a gyár előtt, ilyen sárgák lesznek az irigységtől.
    Szóval mikor meglátod, hogy "ingyen" tölt valaki - pl. én otthon a napelemről - elfog a sárga irigység?!
    Nem barátom, Te nem messze vagy tőle, totálisan benne vagy, fillér...-ban.
    Ja, hogy te csak egy suzikus vagy? Gondolhattuk volna :C :C A legszebb az egészben, hogy te saját magad szóltad le. De már ezt is leírtam nem is egyszer, de vagy nem olvasod végig, vagy ismétlem magam: értőolvasás probléma.

    A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Új hozzászólás Aktív témák