Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz cOxeR #6537 üzenetére

    Önvezetés engem sem érdekel, a szoftverben sem hiányzik a csilivili, az hidegen hagy, de ugye nemrég pont beszélgettünk itt arról, hogy mennyire jó dolog egy üveglapot nyomogatni, és az MG-nél az elég nagy baj -számomra legalábbis-, hogy még ezen belül is szivatnak ilyen mini gombokkal, amit vezetés közbn nem lehet rendesen kezelni. Felőlem lehet fapad a szoftver, de azt a keveset amit tud, tudja jól és biztonságosan. Az, hogy nem tudok egy belsőlevegő keringetést bekapcsolni, mert eleve menükbe kell mászkálni, apró ikonokat keresgélni, és a végén még egy tervezési hiba miatt nem a funkciót kapszolja, hanem kilép a menüből vissza a főmenübe, az nálam menthetetlenné teszi. Ezeket a dolgokat az ember sokszor használja, pl. ha megy előttem egy büdös valami, akkor azonnal kell kapcsolni. Ha már menükben kell lépkedni -ráadásul úgy, hogy közben a mini ikonok miatt még annál is jobban a képernyőt kell nézni az út helyett, mint általában egy üveglap nyomkodós megoldásnál-, akkor már régen rossz. Balesetveszélyes, és a funkcióját sem tölti be, mert már régen megfulladok mire aktiválni tudom a rendszert.

    Pofára tetszene, nekem még a segge is bejön, de az anyagválasztás ilyen áron már vicc kategória, és kérdéses, lesz-e hozzá alkatrész meg egyebek. Pl. klímák esetén is legendásan tré a kínai hozzáállás, egy 3 éves klímához már nincs vezérlőpanel. Kínában ezt nem érzik, meg nem is akarják. Lesz*rják. Ha már nincs gyártásban a termék, akkor alkatrész sincs aztán így jártál. Éppen ezért én kínai klímát se veszek, és kínai kocsit se fogok...meg kínai semmit se.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák