Új hozzászólás Aktív témák

  • #PeTeY#

    tag

    Sziasztok!
    Alcor Myth LED tulajokhoz lenne egy kérdésem. Van egy ilyen olvasóm, és elégedett is vagyok vele nagyon. Sajnos idő hiányában keveset olvastam rajta, így mindig az éppen aktuális könyv volt csak a készüléken. Most viszont többet pakoltam fel egyszerre, pár trilógiát, hosszabb könyvsorozatot és egy (számomra!) elég zavaró problémába ütköztem. Epub formátumnál csak a könyv címét jeleníti meg az olvasó teljesen függetlenül a fájl nevétől, és aszerint rakja abc sorrendbe a könyveket, így kicsit kusza a "könyvtár". Tudom, tudom, de engem zavar. :) Próbáltam átnevezni a fájlokat, illetve calibre-vel a metaadatokat piszkálni hátha, de semmi nem vezetett eredményre. Mobi formátumnál viszont szépen a fájl nevét írja ki, így látom a szerző nevét, hanyadik könyv a sorozatban, stb. Mondanom sem kell a könyvek többsége viszont .epub. Próbáltam átkonvertálni is egy-két esetben, de akkor meg sikerült elrontanom a formázást teljesen. Szóval az a kérdésem, hogyan lehetne rendesen megjeleníteni a könyvek nevét, hogy átláthatóbb legyen a könyvespolc. A cél valami ilyesmi lenne: szerző neve - sorozat címe - kötet száma - kötet címe. Például: Stephen King - A setét torony 3. - Puszta földek.

Új hozzászólás Aktív témák