Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Elnézést, hogy nem emelek ki külön mindenkit...
    köszönöm a topicnak a segítségeket, infókat... :R
    Kondit akkor ma feldobom a kábelre...

    Gép:
    Építeni szerintem nem fogok...
    nem értek hozzá igazán, és ahogy látjátok, engem nem is hajt a vágy, hogy igazán beleássam magam, milyen esc-hez milyen motor, milyen "bisz"-hez, milyen "basz" :B :D
    A repülés, okoz- okozna örömöt...és tetszenek a szép gépek is, de az építés semennyire :( :B

    Látom, és megtanítottátok nekem, hogy ebben a sportban nincs olyan hogy "b@sztatás" nélkül...Elfogadtam, megértettem, hogy valamit mindenképp kell szöszmötölni, de ha egy gyártó gépe jól kiforrott, rendben összeválogatott cuccokból össze van rakva,drágábban, akkor ez lesz az én, és tudatlanságom "adója ".

    Mint ahogyan autót sem tudok szerelni. hiába vehetem meg az alkatrészeket hozzá, és sokkal olcsóbb lenne, ha én cserélnék ki bizonyos dolgokat, mégis szervizbe viszem... :B

    Van amit kedvem van megcsinálni, mint pld a p@r@sztfatshark projekt volt, de van amiből tudom , mert megtanultam rég, hogy jól nem fogok belőle kijönni...

    Viszont én kérdeztem, ti elmondtátok....ezért aztán nagyon hálás, vagyok, és köszönöm szépen a véleményeket :R :R

    (#69972) Peaceliker:
    "Amúgy 5 colos gépet sokkal könnyebb vezetni, mint a kicsiket"
    na akkor a következő beruházás úgyis a gép lett volna, ha megvan az FPV szett....
    Februárban lesz a szülinapom, akkor arra "ráhúzom" a rendelést szerintem :DDD
    Addig meg még gyakorlatozom az új szemcsivel, meg vevővel a 75-85 whoopokkal... :B

Új hozzászólás Aktív témák