Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz cd334 #69950 üzenetére

    Őszinte leszek...
    Engem kicsit hajt a munkám is....itt is említettem már sokszor, hogy elég régóta állok kamera mögött, és ebből adódóan, akad munkám is elég sokszor a Phantommal...
    Ennek a munkának egy része az autosport, ahová elég sokat dolgoztam be a Phantommal, de egy ideje kevésnek érzem a phantomot hozzá, hiszen sport mod ellenére is állva hagynak sokszor az autók...

    És akkor itt ér(ne) össze a hobby és a munka,,,
    Ha csak és kizárólag hobby lenne, maradnék a kertben és a környezetemben ahol lakom...
    Bármerre indulok, mindenhol f@sza "raceres" pálya van a környezetemben, De:
    ott a munka, ahol igazán jó hasznát venném egy 5"-6"-os gépnek egy goproval...
    Na erre gyakorlatoznék jelen állás szerint a kis géposztályban, hogy aztán a végén, ha már érzem magamban annyit, beruházzak egy értelmes gépre....
    (Álmom melóra, egy Armattan chameleon, vagy marmotte amit készen rendelnék Armattanéktól,,,én nem szeretnék építkezni :B :B )

    Na most ehhez a munkához, vagy géposztályhoz meg elég jól jönne a DJI allinone rendszere...
    (Analog) Hobbizni meg tudnék a DJI FPV szemüvegre akasztott vevővel...

    Ugyanakkor meg ezoltan-nak is ugy gondolom igaza van, azért egyelőre azt olvasom, mindenhol hogy analog vonalon a HDO2+rapidfire, egy elég jó holmi,,,
    valszeg az ilyen kezdő "p@rasztgyereket" mint én, ez is tökéletesen kiszolgálna...

    Csak, és ezzel ezoltan-nak is válasz, én bevallom kicsit félek attól, hogy gyorsan ránk fog robbanni a digitális fpv mostantól....
    gyorsabban mint gondolnánk.... :U

    Mert ha jól rémlik a DJI az FPV szettjét alig több , mint egy éve mutatta be...
    és mostanában látom elég durván terjedni....egyre több emberen látom, van már nem DJI cucc is, ugye a Caddx vista...egyre több gyártó árulja már az erre a rendszerre konfigurált gépét...
    Most már itt az előrendelhető "digitális whoop...."

    a tévedés jogát fenntartom, mert tényleg csak találgatok, de nekem olyan az érzésem, hogy eddig nőtt a digitális fa,,,még csak virágzott, a gyümölcs is növögetett rajta, de én "félek" attól"
    , hogy most nagyon hirtelen fog beérni a digitális gyümölcs...
    :U

    (De ez nyilván csak egy személyes találgatás)

Új hozzászólás Aktív témák