Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz AMDaZERG_1 #57037 üzenetére

    Így van, látszik, hogy ha motor nem teker nem megy semerre, így nem is lehet szép ívelteket kanyarodni :)
    Ez bent (főleg ilyen 2x4m en ahol én repülök ha bent hajtom) marha nagy előny, de kint, hiányolja az agyam :D
    Amire rájöttem kis gépnél, hogy a túl könnyű 1103 nem feküdt, a 70g os 2.3 colost meg marhára élem a kertben, most az a kedvenc :))

    (#57029) syler123

    Persze, értem, meg nem akarok én senkit meggyőzni semmiről, vitatni bármi létjogosultságát stb, csak "hangosan gondolkodom" :) meg minden támadás nélkül érdekel ki mit gondol dolgokról. ;)

    Én kint-bent 2.3 colos 2s bl géppel repülök, persze bent TV t letakarom dupla rétegben, mert azt féltem, de másban eddig nem tettem kárt, kertben meg csak akkor repülök, ha senki nincs kint, szerintem baja max nekem eshet, de kis súly miatt minimális. Bentre csak azért érdekes a whoop mert oda pont a fentebb leírt kóválygás szegény repülési mód tetszik. Csak tartok tőle, hogy ebből is hiányozna az a tartalék (ami akkor kell amikor elnézek vmit), ami 0703bl ben sem volt meg.

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák