Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roppy

    tag

    Sziasztok!
    Ahogy olvasom sok a panasz a Vodára való átállás óta....
    A lényeg, hogy a volt DIGI-s tornyok lekapcsolásra kerültek, holott az átállás előtt felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott azt mondták, hogy Vodafone-os toronyként fognak tovább működni, de NEM! Ez szombaton derült ki, mert pénteken haza jöttem vidékre (Békés megye, kis falu) és lejelentettem a térerő beltéren való siralmas állapotát (1 max. 2 pálcika, digitális zaj, szaggatás és a hívás elbontása). Először nem akarta felvenni a helpdesk-es hölgyike a hibát, mert nem írtam fel minimum 3 db!!! telefonszámot amikre indítva lettek a hívások és az időpontok, na ekkor kezdtem el kiakadni. Aztán kérdzete, hogy milyen márkájú készülékek és dual, vagy csak egy SIM kártyásak... Na ekkor lefőtt a kávé... Mondom erre, hogy miért is?!?!? Az átállás előtt beltéren is teljesen rendben volt a hanghívás és a térerő, főleg hogy a torony légvonálban kb. 200 méterre van. Nehezen, de felvette a hibát. Másnap (szombaton) a műszaki osztályról hívtak, ott is erőltették volna az imént említett 3 db telefonszám és időpontok kombinációt. Na ekkor kérdeztem rá, hogy nekem ez azt sejteti ezekből és a kültéri ingadozó lefedettségből is, hogy a DIGI-s tornyok lekapcsolásra kerültek és valahonnan jó messziről jön a Voda-s térerő. Erre a műszaki osztályos srác válasza: - IGEN! A válaszom: - Hát bravó! Köszönjük szépen!!! :W Mondtam, hogy akkor most az összes pár éves/hónapos tornyok mint elektronikai hulladékok csak úgy ott vannak kihasználatlanul... Igen, majd idővel talán begyűjtik őket....
    Tényleg csak gratulálni tudok a 'Kisgömböc' féle bekebelezésre, mert ez így minden, csak nem szolgáltatás.... Csakis előre és nem hátra megyünk, ahhhha hát nagyon NEM! :(( :W

  • Roppy

    tag

    válasz ACE- #42998 üzenetére

    Köszi, hogy szar helyen laknak és élnek a családom tagjai és a majd hasznosítás nagyon nem vígasztal meg.....! Csak hanghívásra alkalmas, nyomógombos buta telefonokról van szó ráadásul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák