Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96954208

    törölt tag

    válasz Lacccca87 #35178 üzenetére

    Szerintem rosszul látod a dolgokat...

    - nem hiszem, hogy szóvá kellene tenni azt, ha valaki kritikus a digivel kapcsolatosan. Sokan vannak akik saját tapasztalatból írnak ezt/azt. Most akkor a személyes tapasztalatának jogosságát kérdőjelezed meg azzal, hogy e miatt "hater"-nek minősíted? Nekem pl. csak pozitív tapasztalatom van a vezetékes net+vezetékes tv-vel kapcsolatosan, de negatív a mobil. Ha leírnám a negatív tapasztalatom, akkor én is "hater" lennék a te logikád alapján? Az pedig köztudott (emberi vonás) hogy ha valami jó azt nem dicsérjük annyit, mint amennyit szidunk valamit ha rossz.
    - a jövőbelátásról: ha valaki előrevetít valamit (netán még meg is támogatja logikai síkon az elképzelését), akkor az nem jelentheti pusztán azt, hogy érdekli a (távközlési) téma?
    - a miért nem tőzsdéznek kérdésedre: nem kellene végletekben gondolkodni. Attól, hogy dolgokat józan ésszel is meg lehet állapítani/ ki lehet következtetni/, még senki nem fogja a pénzét tőzsdére vinni. És hogy miért nem? Mert a nehezen megszerzett pénzt még akkor sem kockáztatja az emberek 4/5-e ha csak 1% esély van a tévedésére.

    Én pl. 99%-ban meg vagyok győződve hogy a deal létrejön, és ugyanúgy nem kell "jövőbelátó" képesség ahhoz, hogy tudjam, meg lesz oldva a frekvenciakérdés is-mert máskülönben mi értelme az egésznek. (hogy ezt tenderrel vagy telenorral érik el, majd a jövő eldönti).

  • Renwick

    őstag

    válasz Lacccca87 #35178 üzenetére

    Ezzel a logikával az összes pénzügyi/gazdasági/szektorelemző már rég milliárdos kéne legyen. :)

    I see you blaming each other -- And I love you still

Új hozzászólás Aktív témák